Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Brambory Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Výdejna FWC Návštěvnické centrum Staropramen Wevar
Kariéra
Together
English

Nezapomenutelné rande aneb 4 věci, co podniknout

Svátek svatého Valentýna se pomalu ale jistě blíží. Přemýšlíte, jak ho se svou láskou oslavíte?

Co zkusit něco méně tradičního než romantickou večeři v restauraci? Nechte se inspirovat našimi netradičními tipy a zažijte nezapomenutelné rande nejen na Valentýna. Protože důvod k oslavě lásky je zkrátka vždycky.

 

Rande na kurzu vaření? A proč ne

Máte oba rádi jídlo? V tom případě snad není příjemnější místo na speciální rande, než jsou kurzy vaření. Naučíte se něco nového a budete mít další zajímavý společný zážitek. Vyzkoušejte třeba kurzy od SAGE, kde můžete vybírat třeba z kurzu přípravy sushi, steaků, kávy, klasických omáček a dalších pochoutek.

 

Trochu jiná večeře

No dobře, večeře v našem výčtu taky nesmí chybět. Ale pozor, opravdu to není romantická večeře při svíčkách, takže vaše mužské protějšky budou nadšené. Co je pozvat do Vinohradského parlamentu, Bruxxu nebo Potrefené Husy v Hybernské? Prostě do nějaké ryze chlapské hospody? Určitě bude nadšením bez sebe! A pokud by se vám nechtělo čekat až do 14. února a víte, že váš milý ocení zabijačkové hody, zaskočte společně do Vinohradského parlamentu 23. ledna na tradiční vinohradskou zabíjačku.

 

Filmová noc v malém kině

Můžete namítnout, že návštěva kina taky patří mezi ty klasické způsoby, jak oslavit Valentýna. Jak se to vezme… pokud půjdete do některého z multiplexů, tak ano, to bude doslova masová oslava svátku všech zamilovaných. Zkuste to letos jinak a dejte šanci malým pražským kinům. Objevte kouzlo menších útulných prostor s domácí atmosférou bez otravného chroupání popcornu. Mrkněte třeba na Bio Oko, Světozor, Atlas nebo třeba Kino Aero. Kromě příjemné komorní atmosféry se navíc můžete těšit na zajímavou nabídku pro skutečné filmové nadšence. Jo a můžete sem i s pejsky.

 

Zažijte adrenalin na únikové hře

Byly jste už někdy na únikové hře? Pak určitě víte, že principem těchto her je dostat se ven ze zamčené místnosti pomocí řešení různých hádanek, rébusů a hlavolamů. Zní to jako super dobrodružství, tak proč to nevyzkoušet s přítelem právě na Valentýna? Spojte své síly a znalosti, společně vyřešte záhadu a unikněte ze zamčených prostor. Budete mít další společný zážitek a vzpomínku. Pokud jste začátečníci, je ideální třeba hra Tajemství císaře od The Chamber, vyzkoušet ale můžete i jejich další hry. Tady nešlápnete vedle a navíc jejich místnosti najdete i v Ostravě, Liberci a Františkových Lázních.

ZDROJ:https://www.idnes.cz/jenproholky/lifestyle/nezapomenutelne-rande-aneb-4-veci-co-podniknout.A190118_112321_jph-lifestyle_jph1