Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Brambory Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Výdejna FWC Návštěvnické centrum Staropramen Wevar
Kariéra
Together
English

Nejsladší brunch v Praze

Lukáš Skála ze sítě Together a Lukáš Pohl z Ambiente spojili síly a v neděli 21. července se postarají o tu nejsladší neděli. Vyrazte v neděli 21. července do cukrárny Myšák ve Vodičkově ulici na sváteční brunch. Naskytne se vám jedinečná příležitost ochutnat to nejlepší, co česká cukrařina nabízí. O menu se postará totiž Cukrář Skála a Lukáš Pohl, česká esa nejsladšího řemesla na světě.cukrář

cukrářVšechno sladké bude servírováno od 10 do 17 hodin v degustačních porcích

Budete tak moci ochutnat od každého trochu a vybrat své favority. Těšit se můžete na minidezerty (marcipánová brambora, kokoska, indiánek, věneček, míša řez, punčový řez, atd.), zmrzliny (klasické, jako je vanilková a čokoládová, ale i méně tradiční jako například černý rybíz s rozmarýnem), sladké pečivo (croissant s pribiňákem, moravské koláče, skořicoví šneci, višňové margaretky a další) a také na sladká jídla – krupicovou kaši, tvarohové knedlíky a buchtičky se šodó.

Cena brunche je 450 Kč na neomezenou konzumaci.  Děti do šesti let mají vstup zdarma, děti do patnácti let zaplatí 100 Kč.

O Cukráři Skálovi

Pražská továrna na zákusky Cukrář Skála, která je součástí gastronomické skupiny TOGETHER majitelů Davida Petříka a Viktora Kaplana, se nachází ve Šporkovském paláci a má za cíl přiblížit svým zákazníkům nejsladší řemeslo na světě.  Zákusky vznikají dle receptur Lukáše Skály v otevřeném prostoru, kde každý může pozorovat výrobní proces. Od poloviny dubna 2018 je v provozu také prodejna v ulici Dlouhá zaměřená na kremrole, od klasiky s bílým sněhem až po kremrole s čokoládou, jahodami nebo slaným karamelem. V obou provozovnách se prodávají zmrzliny, sorbety, šerbety i nanuky.

O šéfcukráři Lukáši Pohlovi

Cukrář z východních Čech byl u zrodu restaurace La Degustation Bohême Bourgeoise, šéfoval cukrářům v Café Savoy a vedl restauraci Bohemian Spirit v Českém domě v New Yorku. Po sedmiletém působení v USA se loni v létě vrátil do Prahy a stal se šéfcukrářem Myšáka.

ZDROJ: https://www.atlasceska.cz/kalendar-akci/nejsladsi-brunch-v-praze-120943