Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Brambory Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Výdejna FWC Návštěvnické centrum Staropramen Wevar
Kariéra
Together
English
krásně zdobené chlebíčky

Objev to nejlepší z Prahy

Sisters Bistro sídlí uprostřed Prahy v ulici Dlouhá, ve které najdete ty nejlepší pražské pochoutky. Zdejší chlebíčky, které jsou zdravé, a co do chuti i vzhledu bezesporu moderní, si můžete objednat také v e-shopu. Balíčky plné voňavých chlebíčků rozváží po celé Praze a blízkém okolí.

Tvůrcem zdejších sezónních chlebíčků je Vladimír Čech, který svou legendární kreativitu a smysl pro detail vkládá nejenom do jejich chuti, ale také často překvapivého vzhledu. Na přípravě jednotlivých receptů i surovin se pak podílejí také přední šéfkuchaři sítě Together.
V Sisters Bistro se vás pokusí překvapit chutí, vzhledem i zajímavou kombinací surovin. Na to, že pravý český chlebíček musí být co nejčerstvější a připravený v místě prodeje, však nezapomínají nikdy, ať už je turisté nazývají těmi nejdivnějšími jmény od open sandwich až po bruschetta cecha. Český chlebíček totiž nejde přeložit, zamrazit ani zkopírovat.

ZDROJ: https://www.citybee.cz/vizitky/7341/?fbclid=IwAR3SFIpbQbjlasOXBD4cbhxRYlDZWiiuFPsEeNPoLj_zlGOSrmEERzgRU3c