Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Brambory Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Výdejna FWC Návštěvnické centrum Staropramen Wevar
Kariéra
Together
English
pražská šunka

Drobky z gastra: 19 novinek, které stojí za pozornost

Hojnost, pro kterou je září proslulé, se nám promítla i do drobků pro tento měsíc. Po předchozích dvou letních a na informace lehce chudších měsících si tak opět můžete přečíst o pestrých novinkách z české gastronomické scény. Bonusem je potom jedna senzace ze světa, na kterou se stály fronty. Mimo to se třeba dozvíte, který druh alkoholu se vydražil ve prospěch umění, kam zajít na večeři od michelinského kuchaře či kam vyrazit na menu plné podzimních chutí uvařené z lokálních surovin.

Znovuzrození Vinohradského Parlamentu

Vinohradský parlament

Po dokončení rekonstrukce bistra Sisters přišel na řadu další podnik gastronomické aliance Together. Konkrétně je řeč o populárním Vinohradském Parlamentu. Změnou prošel jak interiér, tak z části i koncept restaurace a menu. Navíc bylo vyslyšeno přání hostů a nově se místo Staropramenu čepuje Plzeň. Zajímavostí a lákadlem do Vinohradského Parlamentu je po rekonstrukci otevřená kuchyň se specializací na knedlíky. Denně budou mít v nabídce čtyři druhy, ať už smažené, napařované nebo klasické české. Na novém interiéru se podílela stejná firma, tedy Atelier PH5, která dodala šmrnc i restauraci Sia či cukrárně Cukrář Skála.

ZDROJ:https://spiritmagazin.cz/drobky-z-gastra-19-novinek-ktere-stoji-za-pozornost/