Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Brambory Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Výdejna FWC Návštěvnické centrum Staropramen Wevar
Kariéra
Together
English
kuchaři si podávají ruce

Řeznictví Naše maso a bistro Sisters spojily síly. Do konce října nabízejí v pasáži Dlouhá chlebíček s tatarákem

Franta a Vláďa, kamarádi z pasáže. Tak zní oficiální název akce, na které spolupracuje František Kšána, tvář řeznictví Naše maso spadající do gastronomické skupiny Ambiente, a Vladimír Čech z bistra Sisters, nejnovějšího podniku sítě Together. Do konce října bude v bistru Sisters k dostání speciální chlebíček – tatarský biftek na smažence. 

 

Propojování pražské gastronomické scény 

 

Po Nejsladší neděli Tučném čtvrtku přichází na řadu další spolupráce mezi největšími gastronomickými aliancemi v Praze – Ambiente a Together. Tentokrát se jedná o dva sousední podniky v pasáži Dlouhá, konkrétně na adrese Dlouhá 39. Vyzrálé hovězí z Naše maso na smažence potřené česnekem, promíchané s rychlokvaškami, potřené hovězím lojem, dozdobené pýchavkami je k dostání v bistru Sisters do konce října každý den kromě neděle.

 

O bistru Sisters

 

Začátkem června tohoto roku se po zevrubné rekonstrukci znovu otevřely dveře bistra Sisters. Propojilo se se sousedním Cukrářem Skálou a klíčovou osobností se stal Vladimír Čech, mistr studené kuchyně, který do společnosti Together přisel z cateringu White Cirkus. Nabízí poctivé chlebíčky pro všechny, pro vegany, vegentariány, ale i milovníky masa. Stejně jako v dalších podnicích Together je v Sisters otevřená kuchyně, chlebíčky tedy vznikají přímo před hosty. Vedle precizně poskládaných chlebíčků nabízí příjemné posezení se sklenkou vína či šálkem kávy.

 

O Naše Maso

 

V pasáži Dlouhá se nachází bistro i prodejna Naše maso, kde najdete kvalitní sortiment z českých chovů. K dostání je vyzrálé hovězí plemene čestr, vepřové z přeštických prasat a uzeniny vlastní výroby. Tváří řeznictví se stal František Kšána mladší, který má povolání řezníka v genech, kariéru řezníka zahájil už v obchodě svého tatínka na pražském Břevnově.