Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Brambory Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Výdejna FWC Návštěvnické centrum Staropramen Wevar
Kariéra
Together
English
Originální croblihy

Máte rádi asijskou kuchyni? Nejsou to jen nudle či rýže s masem, tentokrát vyzkoušejte zajímavou a sytou polévku s originální chutí.

Pokud se o vás pokouší deprese, jarní únava nebo máte jen chuť na netradiční zákusek ke kávě, mrkněte na náš seznam a vyrazte si osladit život při procházce uličkami Prahy. Novoroční předsevzetí už jsou stejně v trapu a hubnutí do plavek počká na květen. Tak hurá za cukrovým potěšením! (Nebo že byste si objednali jenom extra sladké delivery?…)

 

Prokop coffee & croissants

Znáte plněné croissanty od Prokopa? Najdete je v centru, jen kousek od metra Můstek. Dát si můžete třeba levandulový croissant nebo croissant s lesním ovocem.

Tradiční croissanty

Kus koláče

Luxusní koláčky jsou k mání na Vinohradech. Pokud na ně nechcete stát frontu, zkuste se zastavit začátkem týdne. Od čtvrtka do soboty je tu obvykle narváno.

Ovocné koláče

Oh Deer Bakery

Specialita jménem crobliha (donut z croissantového těsta, který se osmaží jako kobliha) je k dostání v Oh Deer Bakery. V Praze mají hned tři pobočky – Na Bělehradské, v Purkyňově a na Malostranském náměstí.

Croblihy

Knedlín

Knedlín na Národce servíruje chuťové i barevné bomby jako od babičky. Můžete si objednat jablečný knedlík s krémem, knedlík makový nebo třeba thajský s krevetami či gulášový. (A náš rozhovor o těchto knedlíkách si můžete přečíst ZDE.)

Knedlíky různých chutí

Cukrář Skála

U Cukráře Skály doporučujeme koupit především kremrole. Vybírat můžete od klasiky s bílým sněhem, až po kremrole s čokoládou, jahodami nebo pistáciemi.

Kremroly Lukáše Skály

Zmrzlinová sušenka

Cookies se zmzlinou od Crème de la Crème si můžete koupit v karlínském Parlor Café. (Pokud dáváte přednost klasické zmrzlině, servírujeme výběr nejlepších zmrzlináren v metropoli ZDE.)

ZDROJ: https://www.citybee.cz/aktuality/2108-20/osladte-si-zivot-croblihou-zmrzlinovymi-susenkami-nebo-cokoladovou-kremroli/