Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Brambory Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Výdejna FWC Návštěvnické centrum Staropramen Wevar
Kariéra
Together
English
bramborová kaše s masem a hráškovou omáčkou

Objevte poctivou českou klasiku z Vinohradského Parlamentu, která nikdy nezklame!

Chcete si pochutnat na tradiční domácí kuchyni?

Objednejte si dovážku až domů z Vinohradského Parlamentu, který má vždy na výběr hned z několika poctivých českých lahůdek, a to od polévek přes hlavní chody až po dezerty.

Občas každý z nás dostane chuť dát si pořádný guláš nebo babiččinu svíčkovou – a právě v ten moment je Vinohradský Parlament přesně ta restaurace, kterou hledáte.

Nabídka se mění každý den a vždy je dostatečně široká, aby si vybral opravdu každý, včetně vybíravých dětiček. Na ty tady totiž myslí jak s velikostí porcí, tak i se speciální nabídkou výhradně pro ně, a jejich rodiče zase potěší přijatelné ceny.

Pokud si chcete objednat něco jen tak na chuť, třeba k pivu, v Parlamentu myslí i na to – nezapomněli na tradiční nakládaný hermelín ani na skvělé utopence.

S kolegy jsme se rozhodli, že si zlepšíme pátek něčím opravdu dobrým z české kuchyně.

Objednali jsme si na Dáme jídlo silný kuřecí vývar s domácími nudlemi (38 Kč), dýňovou polévku (38 Kč) a pak se vrhli na výběr hlavního chodu – ten nám dal trochu zabrat.Nemohli jsme se rozhodnout, co si dát, chuť jsme měli úplně na vše.

Nakonec jsme vybrali krůtí Stroganov (148 Kč). Kachnu na pepři s domácími kroketami (166 Kč), dozlatova pečené kuřecí stehno s bramborovou kaší a hráškem (137 Kč). Kulatou plec na slanině, se špenátem a bramborovými noky (148 Kč). Grilovaný hermelín s bylinkami, americkými bramborami a zeleninou (137 Kč). Pokud budete mít chuť, připraví vám s sebou i domácí limonády – malinovou, citronovou nebo okurkovou.

 

maso se špenátem a bramborovými šiškami

Objednávka dorazila neuvěřitelně rychle, do tři čtvrtě hodiny, a slečna, která nám objednávku dovezla, byla velice milá.

Přivezené pokrmy byly v perfektním stavu, i přes obal bylo cítit, že jsou dostatečně horké. Rozbalená jídla úžasně voněla, o kvalitě použitých surovin tak nebylo pochyb. Jídlo bylo výtečné a v jídelních boxech i lákavě naaranžované. Všichni jsme si moc pochutnali. Za vítěze jsme zvolili kachnu na pepři s dokonale vybranou přílohou – omáčka skvěle fungovala s jemnými bramborovými kroketami.

brambory s dipem

Restaurace Vinohradský Parlament si od nás nezaslouží nic jiného než velkou pochvalu, a to nejen co se týká kvality použitých surovin a zpracování naší národní kuchyně, ale také velikosti porcí, která je tak akorát. Jídlo z Vinohradského Parlamentu lze vřele doporučit, je to jedna z restaurací s poctivě připravenou českou kuchyní.

ZDROJ:https://fresh.iprima.cz/restaurace/objevte-poctivou-ceskou-klasiku-z-vinohradskeho-parlamentu-ktera-nikdy-nezklame