Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Brambory Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Výdejna FWC Návštěvnické centrum Staropramen Wevar
Kariéra
Together
English
Vánoční cukroví

Cukroví, vánočka, vaječňák. Kde si objednat nejlepší vánoční cukroví?

Máloco tak navodí vánoční atmosféru jako voňavé cukroví, křehká vánočka a poctivý vaječný koňak. Pokud jste se letos rozhodli odměnit a prožít vánoční svátky v klidu, pak si můžete doma upéct jen jeden druh cukroví (aby se neřeklo) a zbytek nechat na profesionálech.

Je totiž nejvyšší čas objednat si to nejlepší, co na letošní vánoční svátky čeští cukráři připravili. Pospěšte si, mizí rychle.

Cukrárna Myšák

Baví vás s rodinou vykrajovat a zdobit? Ušetřete svůj drahocenný čas přípravou těsta a objednejte si už hotové a správně uleželé z Cukrárny Myšák v pražské Vodičkově ulici. A když už tam budete, dejte si legendární buchtičky s vanilkovým krémem. Prostě jenom proto, že si je zasloužíte.

Erhartova cukrárna

Ať už na pražské Letné, Vinohradech, či ve Vodičkově ulici na Praze 1 vám příjemné cukrářky i prodavačky nabídnou hned několik druhů výborného klasického českého cukroví.

To se mimochodem peče z velké části právě na Letné v jedné z nejstarších stále funkčních funkcionalistických cukráren v Česku.

Anežka Praha

Relativně nové a rozhodně cool bistro si pro vás v rámci vánočních svátků připravilo i vlastní repertoár cukroví, ze kterého budou nadšení především milovníci vosích hnízd.

Celý nákup můžete spojit s prohlídkou kláštera sv. Anežky České, ve kterém kavárna sídlí. Amen.

Cukrář Skála

Už tradičně každý rok chystá vánoční cukroví i Lukáš Skála, jeden z nejlepších cukrářů široko daleko. Letos jeho tým upekl hned dvanáct druhů cukroví včetně vánočního dortu.

Seženete u něj také těsta, vánočku a oblíbený biskupský chlebíček. A jako bonus i vaječný koňak. Vánoce vyřešeny.

Cukrárna Ivety Fabešové

Když tento víkend půjdete na vánoční procházku na Kampu, stavte se na horkou čokoládu a zákusek ve Werichově vile u Ivety Fabešové. Ta právě vydala krásný adventní kalendář plný kvalitních ručně vyráběných pralinek.

Mikuláš je až v pondělí a žádnému obdarovanému rozhodně nebude vadit, že bude muset najednou otevřít hned pět okének.

A pro ty, co rádi zdokonalují své kulinární schopnosti, můžete přibalit i novou knihu Ivety Fabešové s vánočními recepty.

Votre Plaisir

Do této exkluzivní cukrárny v pražské Klimentské ulici, kterou vedou manželé Gabriela a Michal Hrubcovi, byste rozhodně měli před Vánoci zavítat.

Minimálně jen proto, aby vám bylo na chvíli krásně. S sebou si pak domů můžete odnést výborný vánoční koňak a naducanou a cukrem zasněženou vánočku.

ZDROJ: https://forbes.cz/cukrovi-vanocka-vajecnak-kde-si-objednat-nejlepsi-vanocni-cukrovi/