Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Návštěvnické centrum Staropramen Wevar
Kariéra
Together
English

Společně pro radost našich hostů.

Nepřetržitě hledáme talentované a pro gastronomii
nadšené kolegy, se kterými hostům připravíme
vždy perfektní, chutí i servisem dokonalý zážitek
(plný radosti z dobrého jídla).

Zašlete nám životopis s názvem pozice,
o kterou máte zájem, ozveme se vám!

pivní someliér

runner

hostess

kuchař - chef de partie

vedení malého kolektivu, zkušenosti s rybami a mořskými plody výhodou, zkušenosti z mezinárodní kuchyní s důrazem na francouzkou kuchyni

kontakt
Robert Vaverka
manažer

info@bruxx.cz

kuchař

práce na grilu, spolupráce s přípravou a výdejem pokrmů

číšník / servírka

runner

výčepní

kontakt
manažer

info@vinohradskyparlament.cz

kuchař na asijskou kuchyni

hostess

práce s rezervacemi, usazování hostů

vrchní číšník / servírka

samostaná práce vrchního číšníka, servis, upselling, kasírování, úkolování helperů, runnerů

kontakt
Stefan Sabó
manažer

info@siarestaurant.cz

Obsluha

Milá a komunikativní obsluha,doporučení výrobku a pomoc s výběrem, balení zákusků, příprava nápojů, samostatnost

kontakt
Lada Šímová
manažer

info@cukrarskala.cz

runner

kontakt
Michal Houška
manažer

info@potrefena-husa.eu

manažer směny

Vedení malého týmu, ukolování, samostatnost, práce s PC a finanční hotovostí, kontrola kvality a kontakt se zákazníky.

kuchař studená

Práce na studené kuchyni včetně výdeje jídel a dezertů, příprava

kuchař gril

Práce na grilu, výpomoc s přípravou a výdejem jídel

kuchař vedoucí směny

Příprava a výdej jídel, kontrola kvality a zodpovědnost za chod směny

číšník servírka

Obsluha hostů, práce s finanční hotovostí nebo bez, možno na HPP nebo na zkrácený úvazek.

kontakt
Daniel Matyáš
manažer

phpardubice@volny.cz

kuchaře

Přijmeme do našeho týmu šikovného kuchaře se zkušeností s denním navařováním obědů, převážně české kuchyně a výdejem denní nabídky.

Nabízíme práci ve stabilní a silné společnosti na trhu gastronomie
Pravidelnou pracovní dobu od pondělí do pátku
Odpovídající platové ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí v centrále FWC v Praze 9
Stáž v restauracích spol. Together (Sia, Bruxx, Parlament)
Benefit Slevy 50% do všech podniků sítě Together
Požadujeme praxi v navařování obědů, hlavně české kuchyně
Pozitivní přístup k práci a týmového ducha
Spolehlivost a důslednost ve výkonu své práce
Bydliště v blízkosti Praha 9 Kbely je výhodou

fakturantka/skladová účetní

přijme pro svoji centrálu fakturantku / skladovou účetní,

nabízíme Vám:
zázemí silné společnosti v oboru gastronomie
pravidelnou pracovní dobu na HPP
Nástup na plný, nebo částečný úvazek
Odpovídající platové ohodnocení od 20 tis. kč/měsíc.
Moderní pracovní prostředí v centrále Kbely
Benefity 50% sleva v restauracích skupiny Together
Nástup možný od 1.4. 2021
Bydliště v lokalitě Praha 9 výhodou

Požadujeme:
znalost PC se znalostí MS Office
praxe ve fakturačním programu
schopnost komunikace a práce v malém týmu
pečlivost a spolehlivost ve svěřených úkolech

Náplň práce:
zpracování faktur a dodacích listů, vedení tabulek.
vedení skladového hospodářství a zpracování inventur
platby přes banku a vedení pokladny
komunikace s dodavateli a objednávání zboží
administrativní zajištění chodu kanceláře

kontakt
Marek Massl
manažer

info@foodwaycatering.cz

Sisters Bistro, je už několik let známé přípravou oblíbených ,ale netradičních chlebíčků .Sídlíme uprostřed Prahy v ulici Dlouhá, v propojení s kremrolárnou Cukráře Skály. Hledáme spolehlivé kuchtíky a kuchtičky, pomocné síly a také vedoucí pozice na zástupce šéfkuchaře , kteří milují gastronomii, práci v týmu a chtějí své znalosti a dovednosti posunout dál . Hledáme lidičky ,kteří kladou důraz na detail a baví je pracovat v kolektivu a nebojí se nových výzev.:Co umět- Základy vaření a hlavně láska ke gastronomii- Vhodné pro lidi i po vyučení- Důraz na celkově odvedenou práci a na každý detail///Co Nabízíme:- Super kolektiv pod vedením profesionálů- Zajímavá práce v čistém prostředí- >- Pravidelná pracovní doba- Teambuilldingy- Možnost pracovního růstu

prodavačka

Sisters Bistro, je už několik let známé přípravou oblíbených ,ale netradičních chlebíčků .Sídlíme uprostřed Prahy v ulici Dlouhá, v propojení s kremrolárnou Cukráře Skály. Hledáme spolehlivé prodavače a prodavačky , kteří milují gastronomii, práci v týmu a chtějí své znalosti a dovednosti posunout dál . Hledáme lidičky ,kteří kladou důraz na detail a baví je pracovat v kolektivu a nebojí se nových výzev.:Co umět- komunikativnost a základy AJ- Vhodné pro lidi i po vyučení- Důraz na celkově odvedenou práci a na každý detail///Co Nabízíme:- Super kolektiv pod vedením profesionálů- Zajímavá práce v čistém prostředí- >- Pravidelná pracovní doba- Teambuilldingy- Možnost pracovního růstu

kontakt
Jitka Medřická
manager, šéfkuchař

dlouha@sistersbistro.cz